Být fit. Být krásná. A to vše rychle.

O nás

Jsme nadšenci, co chtějí pomáhat ženám, žít zdravější život.


Ve spolupráci s předními firmami, co se zabývají výzkumem a prodejem suplementů, chceme prodávat jen to, co opravdu pro ŽENY funguje.


Na trhu je spoustu produktů, ale většina z nich je vytvořena pro muže. Ženské tělo je jiné a vyžaduje si speciální přístup a speciální složení produktů.

NÁZORY LIDÍ

Probiotika se pro mě stala každodenní povinností. Vezmu si jednu ráno a jednu před spaním. Od doby, co to beru je na tom můj žaludek daleko lépe. Je až neuvěřitelné, jak může váš žaludek ovládat vaši náladu. Vzpomínám si, když jsem poprvé vzala tabletu, tak jsem během 30 minut cítila lepší náladu a cítil jsem celkový pocit pohody. Doporučuji!

—Kat
Probiotika ProbioHD

Dělám si proteinové šejky pro hubnutí a měla jsem problémy s nadýmáním. Probiotika mi pomohla vyřešit tyto problémy. Miluji probiotika a už se bez nich neobejdu.

—Kamča
Probiotika ProbioHD

Posledních 15 let bojuji s přibýváním na váze. Nikdy se necítím dostatečně nasycená. V noci se neustále občerstvuji od 19:00 do 23:00 ... v tuhle dobu jím neustále a nikdy nemám dost. Probiotika jsem koupila, protože mi lékař řekl, že je potřebuji, protože jsem brala hodně antibiotik.

Jsem nadšená! Nyní se cítím plná i po menším jídle a nemám znovu hlad.

Minulý týden jsem shodila 1,5 kg, aniž bych se snažila. Doufám, že to funguje pro vás taky.

—Bára
Probiotika ProbioHD

Hořčík je úžasný. Cítila jsem se hodně nemocná / bez energie, měl zažívací potíže a hořčík hrozně pomohl! Beru to už více než měsíc a po několika dnech jsem viděla rozdíl v mé náladě a úrovni energie.

—Kristýna
Produkt: Magnesium Citrate 300g

Připoj se do JSEM-FIT-ŽENA KLUBU pro nová videa, slevy a další!

Pro všechny dotazy nás prosím kontaktujte na info@jsemfitzena.cz

© 2019 JSEM FIT ŽENA